INCOMA MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK HAKKINDA

2013 Yılında Adana’da kurulan INCOMA Mühendislik Danışmanlık, bina sistemlerinde test, ayar, dengeleme (TAD) ve bağımsız devreye alma (Commissioning) gibi mühendislik hizmetlerinin yanı sıra teknolojik ve sürdürülebilir bina projelerinde danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Uzun yıllar uluslararası projelerde üstlenilmiş çeşitli görevlerin bilgi birikimi ile; yeni teknolojiler ve güncellenen teknik, kalite ve çevre standartlarını takip etmekteyiz. En doğru mühendislik uygulamaları sunma amacıyla ulusal ve uluslararası projelerde görev almayı hedeflemekteyiz.

Hedeflerimiz doğrultusunda müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına, firmamız Birleşik Devletler Hava Dengeleme Konseyi (AABC-Associated Air Balance Council) tarafından verilen Bağımsız Devreye Alma Otoritesi (CxA-Independent Commissioing Authority) sertifikasına sahiptir.

Commissioning işlerinin en önemli alt kollarından biri olan Test, Ayar, Dengeleme (TAD) işleri için; firmamız, NEBB® – National Environmental Balancing Bureau – (Delivering High Performance Buildings and Systems: Solutions for Sustainable Spaces) üyesi olup Profesyonel Mesleki Yeterlilik sertifikasına sahiptir.

Ayrıca uluslararası alanda kabul edilmiş ve ülkemizde de benimsenmiş enerji ve çevresel konulardaki en güncel derecelendirme sistemi olan LEED (Leadership in Energy & Environmental Design) sertifikalı projelerde danışmanlık yapmak üzere, firmamız Amerika Birleşik Devletler Yeşil Bina Konseyi (USGBC-Green Building Council) üyesi olarak faaliyet göstermektedir.

INCOMA olarak uluslararası üst seviyede elde edinilen bilgi birikimini ulusal çapta ISKAV-TAD (Isıtma Soğutma Klima Araştırma ve Eğitim Vakfı / Test, Ayar, Dengeleme) bünyesinde Yönetim Kurulu Üyesi olup Teknik Komisyonlar’da görev alarak ülkemize katma değer sunmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun şekilde sunulan geniş çaptaki hizmetlerimizin yanı sıra INCOMA; tam bağımsız, güvenilir ve sunduğu hizmette en kaliteli olmayı kendine ilke edinerek yetkin çalışanları ile Türkiye ve tüm dünyada tercih edilebilir olmayı hedeflemiştir.

Ayrıca INCOMA; ulusal ve uluslararası projelerde, gerçekleştirilmesi planlanan işlerin düzenli, kaliteli, verimli ve sürdürülebilir olması için gerek duyulan her zaman know-how’ını, tecrübesini, sertifika ve yetkilerini dürüst bir şekilde kullanarak hizmet vermekten ve proje paydaşı-çözüm ortağı olmaktan kıvanç duymaktadır.

SERTİFİKASYON
REFERANSLARIMIZ

SERTİFİKA ve ÜYELİKLERİMİZ

GLOBAL
STANDARTLAR
%100
GÜVEN

  • Şirket Adı / Ünvanı: INCOMA Mühendislik Danışmanlık TİC. LTD. ŞTİ.

  • Adres: Döşeme Mh. 60075 Sok. Baysan İş Merkezi Sitesi A Blok 2. Giriş Apt. No.:3/401 P.K. 01060 Seyhan, Adana/ Türkiye
  • Vergi Dairesi: Seyhan Vergi Dairesi

  • Vergi Numarası: 465 047 8769

  • Ticaret Odası: Adana Ticaret Odası

  • Kayıt No.: 66656

  • DUNS No.: 502675651

  • NCAGE Kodu: TD251

  • Mersis No.: 0465047876900017

  • CCR Kaydı: Şirketimizin CCR kaydı bulunmaktadır.

incoma commissioning tad cx devreye alma işletmeye alma incoma engineering & consultancy

+90 322 999 32 11

+90 533 199 83 73

info@incoma.com.tr

ADANA

Merkez Ofis

Döşeme Mh. 60075 Sok. Baysan İş Merkezi A2 No.:3/401 01060 Seyhan, Adana/ Türkiye

İSTANBUL

İstanbul Ofis

Güzeltepe Mah.
15 Temmuz Şehitleri Cad. 5. Levent Konutları
Eyüp, İstanbul / Türkiye

BODRUM

Bodrum Ofis

Yalıkavak Mah.
Flipper Sok. Gökçebel Mevkii
Bodrum, Muğla / Türkiye

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

© Copyright 2013 - | Incoma Mühendislik ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır. | Design by Medya Fabrikası Creative Works