Incoma Mühendislik ve Danışmanlık ekibi, alanında deneyimli ve donanımlı çalışma arkadaşlarımızdan meydana gelmektedir. Eğitimlerini farklı üniversitelerin sektörel bölümlerinde tamamlamış ve lisansüstü eğitimleri ile teorik bilgilerin canlı tutulması sağlanmaktadır. Böylece saha uygulamaları ile entegre olunması teşvik edilmektedir.

Yurt içi ve yurt dışı birçok projede altyapı ve üst yapı olarak görev alan ekibimiz, çalışmalarını firmamızın üst düzeyde iş yapabilirliğini gösteren uluslararası sertifikasyon standartlarına uygun şekilde yürütmektedir.

Incoma Mühendislik ve Danışmanlık olarak üstlendiğimiz ve hizmet vermiş olduğumuz Amerikan ve Türkiye projelerinde başarı ile işlerimizi yürütmekteyiz. Yurt içinde ve yurt dışında farklı ülkelerin proje paydaşları ile çeşitli yaklaşımlar tecrübe ederek yüksek koordinasyon ve uyum içerisinde çalışan ekibimiz; mekanik ve elektrik disiplinlerinden oluşmakta ve farklı proje bölgelerine hizmet vermektedir. Test, ayar, dengeleme (TAD), Commissioning (Cx) ve Sürdürülebilirlik (LEED) projeleri üzerine kurulan işleyişimiz; birçok farklı tecrübeye sahip kişiler ile birlikte çalışmamızı sağlamaktadır.

Ayrıca; bazı özel projelerde birlikte yer aldığımız ve üstlendiğimiz işlerde dirsek teması içerisinde olduğumuz; mimari, inşaat, statik, mekanik, elektrik, otomasyon, BMS, SCADA, yangın, medikal sistem disiplinlerinde faaliyetlerini yürüten ulusal ve uluslararası proje partnerlerimiz ile çözüm ortaklarımız bulunmaktadır.

HAKKIMIZDA
REFERANSLARIMIZ
incoma mühendislik

UFUK YENİ

Makine Mühendisi (MSc)
Genel Müdür / Kurucu – CxA, TAB, CP

ÜMİT YILDIRIM

Makine Mühendisi
Kıdemli Test & Comm. Mühendisi

BERK KURTULUŞ

Makine Mühendisi (MSc)
Sürdürülebilirlik Danışmanı

FERİT TEKTAŞ

Enerji Sistemi Mühendisi
Enerji Sistemleri Mühendisi

ALPEREN CÖMERT

Stajyer Makine Mühendisi

CAHİT GÖRKEM YENİ

Stajyer Makine Mühendisi

incoma engineering & consultancy

YASİN KILINÇ

Operasyon Sorumlusu

YILDIZ YAVUZ

Operasyon Sorumlusu

incoma commissioning tad cx devreye alma işletmeye alma incoma engineering & consultancy

+90 322 999 32 11

+90 533 199 83 73

info@incoma.com.tr

ADANA

Merkez Ofis

Döşeme Mh. 60075 Sok. Baysan İş Merkezi A2 No.:3/401 01060 Seyhan, Adana/ Türkiye

İSTANBUL

İstanbul Ofis

Güzeltepe Mah.
15 Temmuz Şehitleri Cad. 5. Levent Konutları
Eyüp, İstanbul / Türkiye

BODRUM

Bodrum Ofis

Yalıkavak Mah.
Flipper Sok. Gökçebel Mevkii
Bodrum, Muğla / Türkiye

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

© Copyright 2013 - | Incoma Mühendislik ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır. | Design by Medya Fabrikası Creative Works